MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 11435571
nr 1143 5571
Sekretär
längd: 86 cm, djup: 45 cm, höjd: 103 cm
Kondition: slitage, skador,lagningar
Utrop:
500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 13 november 2017
kl 20:29:00
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.100 kr